wplivechat - en to tr translation catalogue (354 entries)

en:  Updates included forever.
tr: Limitsiz güncellemeler dahildir.

en: A new chat has been received. Please go the 'Live Chat' page to accept the chat
tr: Yeni bir sohbet alındı. Lütfen sohbeti kabul etmek için 'Canlı Sohbet' sayfasına gidiniz

en: A user's Name and Email Address will be used by default if they are logged in.
tr: Kullanıcı Adı ve Eposta Adresi giriş yaptıklarında varsayılan olarak kullanılacaktır.

en: API Key
tr: API Anahtarı

en: Accept Chat
tr: Sohbeti Kabul Et

en: Action
tr: Hareket

en: Active
tr: Aktif

en: Active Chats
tr: Aktif Sohbetler

en: Add New Quick Response
tr: Yeni Hızlı Yanıt Ekle

en: Add Quick Responses to your Live Chat
tr: Canlı sohbetinize Hızlı Yanıtlar ekleyin

en: Admin
tr: Yönetici

en: Admin has closed and ended the chat
tr: Yönetici sohbeti sonlandırdı ve kapattı

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Advanced Info
tr: Gelişmiş Bilgi

en: Agents
tr: Temsilciler

en: Alert me via email as soon as someone wants to chat
tr: Birisi sohbet istediğinde derhal beni eposta ile bilgilendir

en: Alert me via email as soon as someone wants to chat (while online only)
tr: Birisi sohbet etmek istediğinde beni eposta ile hemen uyar (sadece çevrimiçiyken)

en: Alert: Someone wants to chat with you on
tr: Uyarı: Birisi sizinle sohbet etmek istiyor

en: All Quick Responses
tr: Tüm Hızlı Yanıtlar

en: All messages will be encrypted when being sent to and from the user and agent.
tr: Kullanıcı ve temsilcinin birbirine gönderip aldığı mesajların hepsi şifrelenecektir.

en: Allow any user to make themselves a chat agent
tr: Kullanıcıların kendilerini sohbet temsilcisi olarak atmasına izin ver

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.</p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Try again</a>
tr: API isteği esnasında beklenmedik bir HTTP Hatası meydana geldi. </p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Try again</a>

en: An account has been created for you while purchasing the plugin. If you have lost your password, please reset it
tr: Eklentiyi satın alırken sizin için bir hesap oluşturuldu. Eğer şifrenizi kaybettiyseniz, lütfen şifrenizi sıfırlayınız

en: An unknown error occurred
tr: Bilinmeyen bir hata meydana geldi

en: Assign Quick Response
tr: Hızlı Yanıt Belirleyin

en: Attempting to open the chat window... Please be patient.
tr: Sohbet penceresi açılıyor... Lütfen bekleyiniz.

en: Author
tr: Yazar

en: Auto Pop-up
tr: Otomatik Açılış

en: Blocked Visitors
tr: Engellenmiş Ziyaretçiler

en: Blocked Visitors - Based on IP Address
tr: Engellenmiş Ziyaretçiler - IP Adreslerine Göre

en: Blocking a user's IP Address here will hide the chat window from them, preventing them from chatting with you. Each IP Address must be on a new line
tr: Burada bir kullanıcının IP adresi engellendiğinde sohbet penceresi onlardan gizlenir, bu onların sizinle sohbet etmelerini engeller. Her IP Adresi yeni bir satırda olmalıdır

en: Bottom left
tr: Sol alt

en: Bottom right
tr: Sağ alt

en: Browser:
tr: Tarayıcı:

en: Buy the Pro add-on now for only $19.95. Free Updates FOREVER.
tr: Pro eklentisini şimdi sadece $19.95. LİMİTSİZ bedava güncelleme ile.

en: Buy the Pro add-on now for only $19.95. Free Updates Forever.
tr: Pro eklentisini şimdi sadece $19.95. Limitsiz Bedava Güncelleme ile.

en: By checking this, only users that are logged in will be able to chat with you.
tr: Bunu işaretlerseniz sadece giriş yapmış kullanıcılar sizinle sohbet edebilir.

en: Can I use this plugin on my multi-site?
tr: Bu eklentiyi farklı sitelerimde kullanabilir miyim?

en: Chat Active
tr: Sohbet Aktif

en: Chat Agent
tr: Sohbet Temsilcisi

en: Chat Agent Online
tr: Sohbet Temsilcisi Çevrimiçi

en: Chat Agents
tr: Sohbet Temsilcileri

en: Chat Agents Online
tr: Sohbet Temsilcileri Çevrimiçi

en: Chat Box
tr: Sohbet Kutusu

en: Chat Encryption
tr: Sohbet Şifreleme

en: Chat Ended - User still browsing
tr: Sohbet sonlandırıldı. Kullanıcı hala sitede

en: Chat Experience Ratings
tr: Sohbet Tecrübe Değerlendirmeleri

en: Chat Window Settings
tr: Sohbet Penceresi Ayarları

en: Chat answered by another agent
tr: Sohbet başka temsilci tarafından yanıtlandı

en: Chat box alignment
tr: Sohbet Kutusu Hizalaması

en: Chat box fill color
tr: Sohbet kutusu rengi

en: Chat box font color
tr: Sohbet kutusu yazı rengi

en: Chat delay (seconds)
tr: Sohbet Gecikmesi (saniye)

en: Chat enabled
tr: Sohbet Seçilebilir

en: Chat has been answered by another agent
tr: Sohbet başka temsilci tarafından yanıtlandı

en: Chat initiated on:
tr: Sohbet başlatma:

en: Chat notifications
tr: Sohbet Bildirimleri

en: Chat offline. Leave a message
tr: Sohbet çevrimdışı. Mesaj bırakınız

en: Chat sessions
tr: Sohbet oturumları

en: Chat with
tr: ...... ile sohbet edin

en: Chat with us
tr: Bizimle sohbet edin

en: Checking this will allow any of your users to make themselves a chat agent when editing their profile.
tr: Bunu işaretlediğinizde kullanıcılar profillerini düzenlediklerinde kendilerini sohbet temsilcisi olarak atayabilirler.

en: Checking this will allow you to change your status to Online or Offline on the Live Chat page.
tr: Bunu seçmek size Canlı Sohbet sayfasında durumunuzu Çevrimiçi ya da Çevrimdışı olarak değiştirme seçeneği verir.

en: Choose a colour scheme. Only available in the
tr: Renk çizelgesi seçiniz. Sadece .................. bulunabilir

en: Choose a theme
tr: Tema Seçin

en: Choose an animation
tr: Bir animasyon seçiniz

en: Choose an animation. Only available in the
tr: Bir animasyon seçiniz. Sadece ............. bulunabilir

en: Choose when I want to be online
tr: Ne zaman çevrimiçi olacağımı seç

en: Close Chat Window
tr: Sohbet Penceresini Kapat

en: Colour Scheme 1
tr: Renk Çizelgesi 1

en: Colour Scheme 2
tr: Renk Çizelgesi 2

en: Colour Scheme 3
tr: Renk Çizelgesi 3

en: Colour Scheme 4
tr: Renk Çizelgesi 4

en: Colour Scheme 5
tr: Renk Çizelgesi 5

en: Colour Scheme 6
tr: Renk Çizelgesi 6

en: Common issues:
tr: Genel Problemler

en: Connecting you to a sales person. Please be patient.
tr: Sizi bir satışı yetkilisine bağlıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

en: Connecting. Please be patient...
tr: Bağlanıyor. Lütfen bekleyiniz...

en: Contact us
tr: Bize Ulaşın

en: Contributor
tr: İçerik Sağlayan

en: Current Users that are Chat Agents
tr: Şu an sohbet temsilcisi olan kullanıcılar

en: Custom. Enter Colour Values Below
tr: Özel. Aşağıya Renk Değeri Girin

en: Date
tr: Tarih

en: Dear Pro User
tr: Sevgili Pro Sürümü Kullanıcısı

en: Dear User
tr: Değerli Kullanıcı

en: Delete History
tr: Geçmişi Sil

en: Disable this to enable anonymity for your visitors
tr: Kullanıcıların isimsiz dolaşmalarına izin vermek için bunu etkisizleştir

en: Disabling this will mean that the Chat Box will not be displayed on mobile devices. (Smartphones and Tablets)
tr: Bunu etkisizleştirmek Sohbet Kutusunun mobil cihazlarda gösterilmesini durduracaktır. (Akıllı telefon ve Tabletler)

en: Display name and avatar in chat
tr: İsim ve avatarı sohbette göster

en: Display the agent and user name above each message in the chat window.
tr: Sohbet penceresinde kullanıcı ve temsilci adını her mesajın üstünde göster.

en: Do I have to be logged into the dashboard to chat with visitors?
tr: Ziyaretçilerle sohbet edebilmek için gösterge paneline bağlanmalı mıyım?

en: Do not allow users to send offline messages
tr: Kullanıcıların çevrimdışı mesaj göndermelerine izin verme

en: Do not show the chat window on the following pages. Leave blank to show on all. (Use comma-separated Page ID's)
tr: Aşağıdaki sayfalarda sohbet penceresini gösterme. Hepsinde göstermek için boş bırak. (Sayfa ID'lerini ayrımak için virgül kullan)

en: Do you have a mobile app?
tr: Mobil uygulamanız var mı?

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Documentation:
tr: Belgeleme:

en: Edit Quick Response
tr: Hızlı Yanıt Düzenleyin

en: Edit these text fields using the
tr: Bu metin alanlarını .............. kullanarak düzenle

en: Editor
tr: Editör

en: Email
tr: Eposta

en: Email Address
tr: Eposta Adresi

en: Email address where offline messages are delivered to. Use comma separated email addresses to send to more than one email address
tr: Çevrimdışı mesajlarının gönderileceği eposta adresi. Birden fazla eposta adresine göndermek için virgülle eposta adreslerini ayırınız

en: Enable Encryption
tr: Şifrelemeyi Etkinleştir

en: Enable On Mobile Devices
tr: Mobil Cihazlarda İzin Ver

en: Encrypt your chat messages in the
tr: ............ sohbet mesajlarınızı şifreleyin

en: Encryption
tr: Şifreleme

en: End chat
tr: Sohbeti Bitir

en: Enter each IP Address you would like to block on a new line
tr: Her seferinde yeni bir satırda engellemek istediğiniz IP adresini Girin

en: Error Log
tr: Hata Günlüğü

en: Exclude chat window on the following pages
tr: Sohbet penceresini sonraki sayfalarda gösterme

en: Exclude chat window on the following pages:
tr: Sohbet penceresini aşağıdaki sayfalardan çıkar:

en: Expand the chat box automatically (prompts the user to enter their name and email address).
tr: Sohbet kutusunu otomatik olarak genişlet (kullanıcıların isim ve epostalarını girmelerini teşvik eder).

en: Experiencing problems with the plugin?
tr: Eklenti ile ilgili zorluk mu yaşıyorsunuz?

en: FAQ's:
tr: SSS

en: Fade In
tr: Solma

en: Feedback
tr: Geribildirim

en: First Section Text
tr: İlk Bölüm Metni

en: First section text
tr: İlk bölüm metni

en: Friend recommendation
tr: Arkadaş tavsiyesi

en: General Settings
tr: Genel Ayarlar

en: Get
tr: Alın

en: Get Pro Add-on to accept more chats
tr: Daha fazla sohbet kabul edebilmek için Pro Eklentisini alınız

en: Get it now for only $19.95
tr: Şimdi sadece 19.95 dolara sahip olun

en: Get it now for only $19.95.
tr: Şimdi sadece 19.95 dolara sahip olun

en: Get offline messages with the
tr: Çevrimdışı mesajları ................... ile al

en: Getting started? Read through some of these articles to help you along your way.
tr: Başlıyor muyuz? Size yardımcı olması için bu makaleleri okuyabilirsiniz.

en: Google or other search Engine
tr: Google ya da diğer arama Motoru

en: Hello. Please input your details so that I may help you.
tr: Merhaba. Size yardımcı olabilmem için lütfen detayları giriniz.

en: Hide Chat
tr: Sohbeti Gizle

en: Hides chat for 24hrs when user clicks X
tr: Kullanıcı X i tıkladığında sohbet 24 saat için gizlenir

en: History
tr: Geçmiş

en: Host
tr: Sunucu

en: How did you find us?
tr: Bize nasıl ulaştınız?

en: How do I check for JavaScript errors on my site?
tr: Sitemdeki JavaScript hatalarını nasıl kontrol edebilirim?

en: How do I disable APC Object Cache?
tr: APC Nesne Önbelleği nasıl kapatabilirim?

en: How long it takes for your chat window to pop up
tr: Sohbet penceresinin belirmesi için geçen süre

en: I'm not getting any notifications of a new chat
tr: Yeni sohbet bildirimlerinden hiçbirini alamıyorum

en: I'm using a localization plugin
tr: Lokalizasyon eklentisi kullanıyorum

en: IP Address not recorded
tr: IP Adresi kayıt edilmedi

en: IP Address:
tr: IP Adresi:

en: If there are no chat agents online, the chat will show as offline
tr: Eğer çevrimiçi sohbet temsilcisi yoksa, sohbet çevrimdışı olarak görünecektir

en: If you are having difficulty updating the plugin, please contact
tr: Eğer eklentiyi güncellerken bir zorluk yaşarsanız, lütfen iletişime geçiniz

en: If you feel you are getting this message in error, please try refreshing the page.
tr: Eğer bu mesajı yanlışlıkla aldığınızı düşünüyorsanız, lütfen sayfayı yenileyiniz.

en: Include chat window on the following pages
tr: Sohbet penceresini sonraki sayfalarda göster

en: Include chat window on the following pages:
tr: Aşağıdaki sayfalarda sohbet penceresini dahil et:

en: Incoming Chat
tr: Yeni Sohbet

en: Initiate Chat
tr: Sohbet Başlat

en: Input Field Replacement Text
tr: Veri Alanı Değiştirme Metni

en: Installing the WP Live Chat Support Pro add-on
tr: WP Canlı Sohbet Destek Pro eklentisini yüklüyor

en: Intro Text
tr: Giriş Metni

en: Left
tr: Sol

en: Live Chat
tr: Canlı Sohbet

en: Log in
tr: Giriş yap

en: Main Settings
tr: Ana Ayarlar

en: Make this user a chat agent
tr: Bu kullanıcıyı sohbet temsilcisi yap

en: Message
tr: Mesaj

en: Messages only show when I refresh the chat window
tr: Mesajlar sadece ben sohbet penceresini yenilediğimde görünüyor

en: Minimize Chat Window
tr: Sohbet Ekranını Küçült

en: Minimum System Requirements
tr: Minimum Sistem Gereksinimleri

en: Missed Chats
tr: Cevaplanmayan Sohbetler

en: Multiple Agents
tr: Birden fazla temsilci

en: Multiple agent support
tr: Birden fazla temsilci desteği

en: Name
tr: İsim

en: Name
tr: İsim

en: New Quick Response
tr: Yeni Hızlı Yanıt

en: New chat received
tr: Yeni sohbet alındı

en: No
tr: Hayır

en: No Animation
tr: Animasyon Yok

en: No Quick Responses found
tr: Hızlı Yanıt Bulunamadı

en: No Quick Responses found in the Trash
tr: Çöp Tenekesinde Hızlı Yanıtlar bulunamadı

en: No chat sessions available at the moment
tr: Şu an için sohbet oturumu bulunmamaktadır.

en: No chats available at the moment
tr: Şu an bir sohbet bulunmamaktadır

en: No visitors on-line at the moment
tr: Şu an çevrimiçi ziyaretçi bulunmamaktadır.

en: Offline Chat Box Title
tr: Çevrimdışı Sohbet Kutusu Başlığı

en: Offline Messages
tr: Çevrimdışı Mesajları

en: Offline Text Fields
tr: Çevrimdışı Metin Alanları

en: Offline text
tr: Çevrimdışı metni

en: Once enabled, all messages sent will be encrypted. This cannot be undone.
tr: Aktif edildiğinde tüm mesaj şifrelenecektir. Bu süreç geri alınamaz.

en: Only show the chat window to users that are logged in
tr: Sohbet penceresini sadece giriş yapmış kullanıcılara göster

en: Open Chat Window
tr: Sohbet Penceresini Aç

en: Or ask a question on our
tr: Ya da soru sorunuz

en: Other
tr: Diğer

en: Other text
tr: Diğer Metin

en: PHP Mailer
tr: PHP postalayıcı

en: Password
tr: Şifre

en: Picture
tr: Fotoğraf

en: Please Explain
tr: Lütfen Açıklayın

en: Please click 'Start Chat' to initiate a chat with an agent
tr: Bir temsilciyle sohbet etmek için lütfen 'Sohbet Başlat' ı tıklayınız

en: Please click \'Start Chat\' to initiate a chat with an agent
tr: Bir temsilciyle sohbet etmek için lütfen \'Sohbet Başlat\' tıklayınız.

en: Please contact the administrator of this website to change this.
tr: Bu bölümü değiştirmek için lütfen site yöneticisine danışınız.

en: Please enter a valid API key on the 'Live Chat' -> 'Settings' page. Failing to do this will result in you no longer receiving updates for this plugin.
tr: 'Canlı Sohbet' -> 'Ayarlar' Sayfasında lütfen geçerli bir API anahtarı giriniz. Aksi takdirde bu eklenti için artık güncelleme alamayacaksınız.

en: Please note: This window must be open in order to receive new chat notifications.
tr: Lütfen dikkat: Bu pencere yeni sohbet bildirimleri almak için açık olmalıdır.

en: Please update to the latest version of WP Live Chat Support Pro
tr: Lütfen WP Canlı Sohbet destek Pro en son sürümüne yükseltiniz

en: Please update to the latest version of WP Live Chat Support Pro to start recording any offline messages.
tr: Çevrimdışı mesajları kaydedebilmek için lütfen WP Canlı Sohbet Destek Pro son sürümüne yükseltiniz.

en: Press ENTER to send your message
tr: Mesaj göndermek için ENTER a basınız

en: Previous
tr: Önceki

en: Pro Add-on
tr: Pro Eklentisi

en: Pro add-on
tr: Pro Eklentisi

en: Pro version only
tr: Sadece Pro sürümü

en: Provide Instant Live Chat Support!
tr: Hızlı Canlı Sohbet Desteği Sağla!

en: Questions?
tr: Sorunuz?

en: Quick Response
tr: Hızlı Yanıt

en: Quick Responses
tr: Hızlı Yanıtlar

en: Quick Responses for WP Live Chat Support Pro
tr: WP Canlı Sohbet Destek Pro için Hızlı Yanıtlar

en: Rating Unavailable
tr: Derecelendirme Yok

en: Reactivate Chat Section Text
tr: Sohbet Bölüm Metnini Tekrar Aktif Edin

en: Reactivate chat section text
tr: Sohbet oturum metnini tekrar aktif et

en: Reactivating your previous chat...
tr: Önceki sohbetinizi aktif ediyor...

en: Recomended Size 250px x 40px
tr: Önerilen Ölçü 250px x 40px

en: Recomended Size 40px x 40px
tr: Önerilen Ölçü 40px x 40px

en: Record a visitor's IP Address
tr: Ziyaratçinin IP Adresini Kaydet

en: Remove Image
tr: Fotoğraf Kaldır

en: Remove Logo
tr: Logo Kaldır

en: Require Name And Email
tr: İsim ve Eposta İste

en: Review the documentation.
tr: Belgelemeye bakınız.

en: Right
tr: Sağ

en: Running the WP Live Chat Support plugin for the first time (Pro)
tr: WP Canlı Sohbet (Pro) eklentisi ilk kez başlatılıyor

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Search Quick Responses
tr: Hızlı Yanıtlar Ara

en: Search Term
tr: Terim Araması

en: Second Section Text
tr: İkinci Bölüm Metni

en: Second section text
tr: İkinci bölüm metni

en: Select
tr: Seç

en: Send
tr: Gönder

en: Send Feedback
tr: Geribildirim gönderin

en: Send message
tr: Mesaj Gönder

en: Sending Method
tr: Gönderme Şekli

en: Sending message...
tr: Mesaj gönderiyor...

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Show the chat window on the following pages. Leave blank to show on all. (Use comma-separated Page ID's)
tr: Aşağıdaki sayfalarda sohbet penceresini göster. Hepsinde göstermek için boş bırak. (Sayfa ID'lerini ayırmak için virgül kullan)

en: Site Info
tr: Site Bilgisi

en: Skip
tr: Vazgeç

en: Slide From The Side
tr: Sunum yandan

en: Slide Up
tr: Sunum Üst

en: Someone wants to chat with you on your website
tr: Websitenizde biri sizinle sohbet etmek istiyor

en: Start Chat
tr: Sohbet Başlat

en: Start Live Chat
tr: Canlı Sohbet Başlat

en: Start live chat
tr: Canlı sohbet başlat

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Status
tr: Durum

en: Still need help? Use one of these links below.
tr: Çözüm bulamadınız mı? Lütfen aşağıdaki linklere göz atınız.

en: Styling
tr: Stil

en: Submit
tr: Gönder

en: Subscriber
tr: Abone

en: Support
tr: Destek

en: Support forum
tr: Destek forumu

en: Support forum.
tr: Destek forumu.

en: Thank You for your feedback!
tr: Geribildiriminiz için teşekkür ederiz.

en: Thank you for your feedback. We will be in touch soon
tr: Geribildiriminiz için teşekkür ederiz. Sizinle yakında iletişime geçeceğiz.

en: Thank you for your message. We will be in contact soon.
tr: Mesajınız için teşekkürler. Sizinle iletişime geçeceğiz.

en: The chat box doesnt show up
tr: Sohbet kutusu belirmedi

en: The chat window disappears when I logout or go offline
tr: Sohbet penceresi ben çıkış yaptığımda ya da çevrimdışı olduğumda kayboluyor

en: The chat window never goes offline
tr: Sohbet penceresi hiçbir zaman çevrimdışı olmuyor

en: The chat window will be hidden when it is offline. Users will not be able to send offline messages to you
tr: Sohbet penceresi çevrimdışıyken gizlenecektir. Kullanıcılar size çevrimdışı mesaj gönderemeyecek.

en: Theme 1
tr: Tema 1

en: Theme 2
tr: Tema 2

en: Theme 3
tr: Tema  3

en: Theme 4
tr: Tema 4

en: Theme 5
tr: Tema 5

en: Theme 6
tr: Tema 6

en: There is No Answer. Please Try Again Later
tr: Yanıt Alınamadı. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz

en: There was a problem sending your feedback. Please log your feedback on
tr: Geribildirimini göndermede sorun yaşandı. Lütfen geribildiriminizi giriniz

en: This API key is
tr: Bu API anahtarı

en: This chat has already been answered. Please close the chat window
tr: Bu sohbet zaten yanıtlandı. Lütfen sohbet penceresini kapatınız

en: This chat is active
tr: Bu sohbet aktiftir

en: This is the text that will show in place of the Name And Email fields
tr: Bu metin İsim ve Eposta alanları yerini alacak metindir

en: This option is only available in the
tr: Bu seçenek sadece ........... bulunabilir

en: This text is shown above the user chat input field
tr: Bu metin kullanıcı veri alanının üzerinde gösteriliyor

en: To add or remove a user as a chat agent, go into the users profile and select the checkbox Chat Agent and click save.
tr: Sohbet temsilcisi eklemek ve kaldırmak için kullanıcı profiline gidin, Sohbet Temsilcisi kutucuğunu işaretleyin ve kaydedin.

en: Troubleshooting
tr: Sorun Giderme

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Upgrading your licence (Pro)
tr: (Pro) Lisansınız yükseltiliyor

en: Upload Image
tr: Fotoğraf Yükle

en: Upload Logo
tr: Logo Yükle

en: Use External Server
tr: Harici bir Sunucu Kullanın

en: Use Logged In User Details
tr: Giriş Yapan Kullanıcı Bilgilerini Kullan

en: User chat welcome
tr: Kullanıcı sohbet karşılaması

en: User has closed and ended the chat
tr: Kullanıcı sohbeti sonlandırdı ve kapattı

en: User has maximized the chat window
tr: Kullanıcı sohbet penceresini büyüttü

en: User has minimized the chat window
tr: Kullanıcı sohbet penceresini küçülttü

en: User has opened the chat window
tr: Kullanıcı sohbet penceresini açtı

en: User is browsing but doesn't want to chat
tr: Kullanıcı sitede fakat sohbet etmek istemiyor

en: Username
tr: Kullanıcı Adı

en: Users will have to enter their Name and Email Address when starting a chat
tr: Kullanıcılar bir sohbet başlattığında İsim ve Eposta kullanmalıdır

en: Version 4
tr: Sürüm 4

en: Version 4.4.5
tr: Sürüm 4.4.5

en: Via WP Live Chat Support
tr: WP Canlı Sohbet Destek Aracılığıyla

en: View Chat History
tr: Sohbet Geçmişini Gör

en: View Quick Responses
tr: Hızlı Yanıtları Gör

en: Visitors on site
tr: Sitedeki ziyaretçiler

en: WP Live Chat History
tr: WP Canlı Sohbet Geçmişi

en: WP Live Chat Missed Chats
tr: WP Canlı Sohbet Cevapsız Sohbetler

en: WP Live Chat Offline Messages
tr: WP Canlı Sohbet Çevrimdışı Mesajlar

en: WP Live Chat Support
tr: WP Canlı Sohbet Destek

en: WP Live Chat Support - Offline Message from
tr: WP Canlı Sohbet Desteği - Çevrimdışı Mesaj

en: WP Live Chat Support Feedback
tr: WP Canlı Sohbet Destek Geribildirimi

en: WP Live Chat Support Pro has a diverse and wide range of features which may, from time to time, run into conflicts with the thousands of themes and other plugins on the market.
tr: WP Canlı Sohbet Destek Pro geniş  ve farklı özelliklere sahiptir. Bu sebeple zaman zaman pazardaki binlerce tema ve diğer eklentilerin dosyalarıyla çakışmalar olabilmektedir.

en: WP Live Chat Support Pro requires WP Live Chat Support to function. You can download the latest copy from
tr: WP Canlı Sohbet Pro yüklemek için WP Canlı Sohbet Desteği kurmanız gerekmektedir. En son çıkan sürümünü buradan  ............. indirebilirsiniz.

en: WP Live Chat Support Settings
tr: WP Canlı Sohbet Destek Ayarları

en: WP Mail
tr: WP Postası

en: WPLC: Safe mode is enabled on this server. You may experience issues while using WP Live Chat Support as a result of this. Please contact your host to get safe mode disabled.
tr: WPLC: Güvenli mod bu sunucuda kullanılabilir. Bu yüzden WP Canlı Sohbet Desteğini kullanırken sorun yaşayabilirsiniz. Güvenli modu kapatmak için sunucunuzla iletişim kurunuz.

en: WPLC: set_time_limit() is not enabled on this server. You may experience issues while using WP Live Chat Support as a result of this. Please get in contact your host to get this function enabled.
tr: WPLC: set_time_limit()  bu sunucuda kullanılamıyor. Bu yüzden WP Canlı Sohbet Desteğini kullanırken sorun yaşayabilirsiniz. Bu durumu gidermek için sunucunuzla iletişim kurunuz.

en: We are currently offline. Please leave a message and we'll get back to you shortly.
tr: Şu an çevrimdışıyız. Lütfen bir mesaj bırakınız, size tekrar döneceğiz.

en: We'd love to hear your comments and/or suggestions
tr: Yorum ve önerilerinizi duymaktan memnun oluruz

en: Welcome to
tr: Hoşgeldiniz

en: Welcome. How may I help you?
tr: Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabilirim?

en: What are Quick Responses?
tr: Hızlı Yanıtlar nelerdir?

en: What is this?
tr: Bu nedir?

en: Whois for
tr: Whois bilgi

en: With the Pro add-on of WP Live Chat Support, you can
tr: WP Canlı Sohbet Destek Pro eklentisi ile,

en: WordPress.org plugin repository
tr: WordPress.org eklenti havuzu

en: Yes
tr: Evet

en: You are currently accepting chats
tr: Şu an sohbet kabul ediyorsunuz

en: You are not a chat agent. Please make yourself a chat agent before trying to chat to visitors
tr: Sohbet temsilcisi değilsiniz. Ziyaretçilerle sohbet edebilmek için kendinizi sohbet temsilcisi yapın

en: You are not accepting chats
tr: Sohbet kabul etmiyorsunuz

en: You are using an outdated version of <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>.
tr: <strong>WP Canlı Sohbet Destek Pro</strong> eski sürümünü kullanıyorsunuz.

en: You are using an outdated version of <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>. Please
tr: <strong>WP Canlı Sohbet Destek Pro</strong> eski sürümünü kullanıyorsunuz. Lütfen

en: You are using an outdated version of WP Live Chat Support Basic. Please
tr: Wp Canlı Sohbet Desteği Temel eski sürümünü kullanıyorsunuz. Lütfen

en: You are using an outdated version of WP Live Chat Support Basic. Please update your plugin to allow for animations to function
tr: Wp Canlı Sohbet Destek Temel eski sürümünü kullanıyorsunuz. Lütfen animasyonları aktive etmek için sürümü yükseltiniz.

en: You can obtain a copy of your API key
tr: API anahtarınızın kopyasını alabilirsiniz

en: You can update your plugin <a href='./update-core.php'>here</a> or <a href='./plugins.php'>here</a>.
tr: Eklentinizi yükseltebilirsiniz <a href='./update-core.php'>here</a> or <a href='./plugins.php'>here</a>.

en: You can update your plugin <a href='./update-core.php'>here</a>, <a href='./plugins.php'>here</a> or <a href='http://wp-livechat.com/get-updated-version/' target='_BLANK'>here</a>.
tr: Eklentinizi güncelleyebilirsiniz <a href='./update-core.php'>here</a>, <a href='./plugins.php'>here</a> or <a href='http://wp-livechat.com/get-updated-version/' target='_BLANK'>here</a>.

en: You have an incoming chat.
tr: Yeni bir sohbetiniz var.

en: You have not missed any chat requests.
tr: Cevaplanmayan sohbet isteği bulunmamaktadır

en: You have not received any offline messages.
tr: Çevrimdışı mesajınız bulunmamaktadır.

en: You must be a chat agent to answer chats
tr: Sohbeti yanıtlamak için sohbet temsilcisi olmalısınız

en: You must be a chat agent to initiate chats
tr: Sohbet başlatmak için sohbet temsilcisi olmalısınız

en: You will only be able to edit the strings shown in the chat window of the code now. <br/> This has been done to accommodate as many localization plugins as possible. <br/> For more information on how to change these strings, please consult the
tr: Şu an sadece kodun sohbet penceresinin içerisinde gösterilen çizgileri düzenleyebilirsiniz. <br/> Bu mümkün olduğunca fazla lokalizasyon eklentisi barındırabilmek için yapıldı. <br/> Bu çizgileri değiştirmekle ilgili daha fazla bilgi almak için, lütfen ........ danışınız

en: You're live chat box on your website has been temporarily disabled until the Pro plugin has been updated. This is to ensure a smooth and hassle-free user experience for both yourself and your visitors.
tr: Pro eklenti güncellenene kadar sitenizdeki canlı sohbet kutusu geçici bir süreliğine kapatılacaktır. Bu hem siz hem de ziyaretçileriniz için sorunsuz bir kullanıcı tecrübesi yaşatmayı garantilemek içindir.

en: You're live chat box on your website has been temporarily disabled until the basic plugin has been updated. This is to ensure a smooth and hassle-free user experience for both yourself and your visitors.
tr: Temel eklenti güncellenene kadar sitenizdeki canlı sohbet kutusu geçici bir süreliğine kapatılacaktır. Bu hem siz hem de ziyaretçileriniz için sorunsuz bir kullanıcı tecrübesi yaşatmayı garantilemek içindir.

en: Your Email
tr: Epostanız

en: Your Name
tr: Adınız

en: Your Website
tr: Websiteniz

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.

en: Your user role does not allow you to make yourself a chat agent.
tr: Kullanıcı durumunuz kendinizi sohbet temsilcisi olarak tanımlamanıza izin vermiyor.

en: active
tr: aktif

en: are only available in the WP Live Chat Support Chat Experience Ratings add-on
tr: ....... sadece WP Canlı Sohbet Desteği Sohbet Tecrübesi Değerlendirme eklentisinde bulunabilir.

en: available in the
tr: ....... bulunabilir

en: browsing
tr: tarıyor

en: complete
tr: Tamamlandı

en: deleted
tr: silindi

en: documentation
tr: belgeleme

en: here
tr: burada

en: invalid
tr: geçersiz

en: only
tr: sadece

en: pending
tr: beklemede

en: requesting chat
tr: sohbet isteniyor

en: see who's online and initiate chats
tr: kim çevrimiçi görebilir ve sohbet başlatabilirsiniz

en: to ensure all functionality is in working order
tr: her fonksiyonun düzgün çalıştığından emin olmak için

en: to take advantage of chat window transitions and colour schemes.
tr: sohbet penceresi geçişleri ve renk çizelgelerinden faydalanmak için.

en: type here...
tr: buraya yazın...

en: update to at least version
tr: bir üst sürüme yükseltiniz

en: valid
tr: geçerli

en: with your online visitors with the click of a button.
tr: çevrimiçi ziyaretçileriniz ile tek bir tıkla.
