wplivechat - en to mn translation catalogue (183 entries)

en: (while online only)
mn: (зөвхөн онлайн үед)

en: Accept Chat
mn: Ярилцлагыг зөвшөөрөх

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Add New Quick Response
mn: Шинээр Шуурхай Хариулт нэмэх

en: Add Quick Responses to your Live Chat
mn: Шууд ярилцлагандаа Шуурхай Хариу өгөх тохиргоог нэмэх

en: Admin has closed and ended the chat
mn: Админ яриагаа өндөрлөөд гарсан байна

en: Agents
mn: Төлөөлөгчид

en: Alert me via email as soon as someone wants to chat
mn: Хэн нэгэн хүн ярилцахыг хүсмэгц над руу сануулга имэйл илгээх

en: Alert: Someone wants to chat with you on
mn: Анхаар: Хэн нэгэн хүн тантай ярилцахыг хүсч байна

en: All Quick Responses
mn: Бүх Шуурхай Хариултууд

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.</p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Try again</a>
mn: API хүсэлтийн явцад таамаглаагүй HTTP алдаа гарлаа. </p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Дахин оролдох</a>

en: An unknown error occurred
mn: Танигдашгүй алдаа гарлаа

en: Assign Quick Response
mn: Шуурхай Хариултанд Томилох

en: Attempting to open the chat window... Please be patient.
mn: Ярилцах цонхыг нээж байна... Тэвчээртэй хүлээнэ үү.

en: Auto Pop-up
mn: Автоматаар Pop-up гарч ирэх

en: Bottom left
mn: Зүүн доод

en: Bottom right
mn: Баруун доод

en: Buy the Pro add-on now for only $29.95 once off. Free Updates FOREVER.
mn: Pro add-on нэг удаа л $29.95 одоо худалдаж аваад. ҮРГЭЛЖ үнэгүй update хийнэ.

en: Buy the Pro add-on now for only $29.95 once off. Free Updates Forever.
mn: Pro add-on нэг удаа л $29.95 одоо худалдаж аваад. Үргэлж үнэгүй update хийнэ.

en: Chat Agent
mn: Төлөөлөгчтэй ярилцах

en: Chat Agent Online
mn: Онлайн Төлөөлөгч

en: Chat Agents
mn: Төлөөлөгчидтэй ярилцах

en: Chat Agents Online
mn: Онлайн Төлөөлөгчид

en: Chat Box
mn: Ярилцах Хайрцаг

en: Chat Ended - User still browsing
mn: Яриа өндөрлөсөн - Хэрэглэгч вэбсайт үзсээр л байна.

en: Chat Window Settings
mn: Ярилцах Цонхны Тохиргоо

en: Chat box alignment
mn: Ярилцах Хайрцагны Байршуулал

en: Chat box fill color
mn: Ярилцлагын хайрцагны бөглөх өнгө

en: Chat box font color
mn: Ярилцлагын хайрцагны фонтны өнгө

en: Chat delay (seconds)
mn: Яриа хойшлогдох (секунд)

en: Chat enabled
mn: Яриаг асаасан байна

en: Chat has been Accepted By Chat Agent
mn: Төлөөлөгч ярилцахаар хүлээн авлаа.

en: Chat has been answered by another agent
mn: Ярилцах хүсэлтийг өөр төлөөлөгч хариулсан байна

en: Chat notifications
mn: Ярилцлагын дохиот мэдэгдэл

en: Chat sessions
mn: Ярилцлага

en: Chat with
mn: Ярилцах хүн

en: Chat with us
mn: Бидэнтэй ярилцаарай

en: Connecting you to a sales person. Please be patient.
mn: Таныг холбож байна. Тэвчээртэй хүлээнэ үү.

en: Date
mn: Он сар өдөр

en: Dear Pro User
mn: Хүндэт Pro хэрэглэгч танаа

en: Dear User
mn: Эрхэм Хэрэглэгч танаа

en: Edit Quick Response
mn: Шуурхай Хариултыг найруулах

en: Edit these text fields using the
mn: Текстын зайг Edit хийх

en: Email
mn: Имэйл

en: Email Address
mn: Имэйл Хаяг

en: Email address where offline messages are delivered to
mn: Офлайн мэссэжүүд очих имэйл хаяг

en: End chat
mn: Яриагаа өндөрлөх

en: Error Log
mn: Алдаатай оруулга

en: Expand the chat box automatically (prompts the user to enter their name and email address).
mn: Ярилцах хайрцагийг автоматаар томруулах (хэрэглэгч нэр, имэйлээ оруулмагц)

en: Experiencing problems with the plugin?
mn: Plugin ашиглахад асуудал тулгарч байна уу?

en: Feedback
mn: Сэтгэгдэл

en: First Section Text
mn: Эхний хэсгийн текст

en: First section text
mn: Эхний хэсгийн текст

en: Friend recommendation
mn: Найздаа дамжуулах

en: General Settings
mn: Ерөнхий Тохиргоо

en: Get
mn: Авах

en: Get Pro Add-on to accept more chats
mn: Pro Add-on аваад олон чат хийх

en: Get offline messages with the
mn: Офлайн мэссэж авах

en: Google or other search Engine
mn: Google эсвэл бусад хайлтын систем

en: Hide Chat
mn: Яриаг Нуух

en: Hides chat for 24hrs when user clicks X
mn: Хэрэглэгч Х дээр дарсан үед яриаг 24 цагийн туршид хаах болно.

en: History
mn: Түүх

en: If there are no chat agents online, the chat will show as offline
mn: Хэрэв онлайн төлөөлөгчид байхгүй бол ярилцлага оффлайнаар харагдана

en: If you are having difficulty updating the plugin, please contact
mn: Хэрэв танд plugin update хийхэд асуудал тулгарвал, бидэнтэй холбогдоно уу.

en: Initiate Chat
mn: Ярилцлага өдөж эхлүүлэх

en: Intro Text
mn: Танилцуулга Текст

en: Left
mn: Зүүн

en: Live Chat
mn: Шууд ярилцах

en: Logo
mn: Лого

en: Main Settings
mn: Үндсэн Тохиргоо

en: Make this user a chat agent
mn: Энэ хэрэглэгчийг төлөөлөгч болгох

en: Message
mn: Мэссэж

en: Multiple Agents
mn: Олон Төлөөлөгчид

en: Multiple agent support
mn: Олон төлөөлөгчийн туслалцаа

en: Name
mn: Нэр

en: Name
mn: Нэр

en: New Quick Response
mn: Шинэ Шуурхай Хариулт

en: No
mn: Үгүй

en: No Quick Responses found
mn: Шуурхай Хариултууд олдсонгүй

en: No Quick Responses found in the Trash
mn: Хогийн саванд Шуурхай Хариултууд олдоснгүй

en: No chat sessions available at the moment
mn: Одоохондоо ярилцах боломжгүй байна

en: No chats available at the moment
mn: Одоогоор ярилцлага байхгүй байна

en: No visitors on-line at the moment
mn: Одоохондоо онлайн байгаа зочин байхгүй байна

en: Offline Chat Box Title
mn: Офлайн Ярилцлагын Хайрцагны Нэр

en: Offline Messages
mn: Оффлайн Мэссэж

en: Offline Text Fields
mn: Офлайн текст зай

en: Offline text
mn: Офлайн текст

en: Open Chat Window
mn: Ярилцах Цонх Нээх

en: Or ask a question on our
mn: Эсвэл асуулт асууж болно

en: Other
mn: Бусад

en: Other text
mn: Бусад текст

en: Password
mn: Нууц үг

en: Picture
mn: Зураг

en: Please Explain
mn: Тайлбар өгнө үү

en: Please note: This window must be open in order to receive new chat notifications.
mn: Санаж ав: Шинээр ярилцах дохиог хүлээн авахын тулд энэ цонх нээлттэй байх ёстойг анхаарна уу.

en: Press ENTER to send your message
mn: ENTER дээр дарж мэссэж илгээнэ үү

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Pro version only
mn: Зөвхөн Pro хувилбарт

en: Questions?
mn: Асуух юм бий юу?

en: Quick Response
mn: Шуурхай Хариулт

en: Quick Responses
mn: Шуурхай Хариултууд

en: Quick Responses for WP Live Chat Support Pro
mn: WP Live Chat Support Pro дахь Шуурхай Хариултууд

en: Reactivate Chat Section Text
mn: Ярианы текстийг дахин идэвхжүүлэх

en: Reactivate chat section text
mn: Ярианы текстийг дахин идэвхжүүлэх

en: Reactivating your previous chat...
mn: Өмнөх ярилцлагыг идэвхжүүлж байна...

en: Recomended Size 250px x 40px
mn: Тохиромжтой Хэмжээс 250px x 40px

en: Recomended Size 40px x 40px
mn: Тохиромжтой Хэмжээс 40px x 40px

en: Remove Image
mn: Зургийг устгах

en: Remove Logo
mn: Лого устгах

en: Review the documentation.
mn: Заавар баримтууд үзэх.

en: Right
mn: Баруун

en: Save Settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Search Quick Responses
mn: Шуурхай Хариултуудыг Хайх

en: Search Term
mn: Хайлтын Нөхцөл

en: Second Section Text
mn: Хоёр дахь хэсгийн текст

en: Second section text
mn: Хоёр дахь хэсгийн текст

en: Select
mn: Сонгох

en: Send
mn: Илгээх

en: Send Feedback
mn: Сэтгэгдэл Илгээх

en: Send message
mn: Мэссэж илгээх

en: Sending Method
mn: Илгээх Арга

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Skip
mn: Алгасах

en: Someone wants to chat with you on your website
mn: Танай вэбсайтаар тантай ярилцахыг хүссэн хүн холбогдоод байна.

en: Start Chat
mn: Яриаг эхлүүлэх

en: Status
mn: Статус

en: Styling
mn: Загвар

en: Submit
mn: Илгээх

en: Thank You for your feedback!
mn: Сэтгэгдэлээ үлдээсэн Танд Баярлалаа!

en: Thank you for your feedback. We will be in touch soon
mn: Сэтгэгдэлээ үлдээсэнд баярлалаа. Бид удахгүй тандтай холбогдох болно

en: There is No Answer. Please Try Again Later
mn: Хариу өгөхгүй байна. Дараа дахин холбогдоно уу.

en: There was a problem sending your feedback. Please log your feedback on
mn: Таны сэтгэгдэлийг илгээхэд асуудал гарлаа. Бүртгүүлээд сэтгэгдэлээ оруулна уу

en: This chat has already been answered. Please close the chat window
mn: Энэ ярилцлага хийгдсэн байна. Ярианы цонхыг хаана уу.

en: To add or remove a user as a chat agent, go into the users profile and select the checkbox Chat Agent and click save.
mn: Хэрэгчлэгчийг төлөөлөгч болгон нэмэх эсвэл хасахын тулд, хэрэглэгчийнхээ профайл руу ороод Төлөөлөгч гэсэн цонхонд зөвлөх тэмдэг тавиад хадгал.

en: Upload Image
mn: Зураг оруулах

en: Upload Logo
mn: Лого оруулах

en: User Data
mn: Хэрэглэгчийн Өгөгдөл

en: User chat welcome
mn: Хэрэглэгчийг ярианд урих

en: User has closed and ended the chat
mn: Хэрэглэгч яриаг дуусгаж хаасан

en: User has maximized the chat window
mn: Хэрэглэгч ярианы цонхыг томруулллаа

en: User has minimized the chat window
mn: Хэрэглэгч ярианы цонхыг жижигрүүллээ

en: User has opened the chat window
mn: Хэрэглэгч ярианы цонхыг нээлээ

en: User is browsing but doesn't want to chat
mn: Хэрэглэгч юм үзэж байна, ярилцахыг хүсэхгүй байна

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Via WP Live Chat Support
mn: WP Live Chat Support дамжуулж

en: View Quick Responses
mn: Шуурхай Хариултуудыг Үзэх

en: Visitors on site
mn: Сайт дээрх зочид

en: WP Live Chat History
mn: WP Live Chat түүх

en: WP Live Chat Support - Offline Message from
mn: WP Live Chat Support - Офлайн мэссэж ирсэн байна

en: WP Live Chat Support Feedback
mn: WP Live Chat Support Сэтгэгдэл үлдээх

en: WP Live Chat Support Pro requires WP Live Chat Support to function. You can download the latest copy from
mn: WP Live Chat Support Pro-г ашиглахын тулд WP Live Chat Support ажиллагаатай байх ёстой. Та сүүлд гарсан хувилбарыг татаж авч болно.

en: WP Live Chat Support Settings
mn: WP Live Chat Support Тохиргоо

en: We'd love to hear your comments and/or suggestions
mn: Бид таны санал сэтгэгдэлийг дуртайяа сонсох болно

en: Welcome to
mn: Тавтай морил

en: What is this?
mn: Энэ юу вэ?

en: With the Pro add-on of WP Live Chat Support, you can
mn: Wp Live Chat Support-ын Pro add-on ашигласнаар та

en: Yes
mn: Тийм

en: You are using an outdated version of <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>. Please
mn: Та хуучирсан <strong>WP Live Chat Support Pro</strong> хувилбар дээр ажиллаж байна.

en: You are using an outdated version of WP Live Chat Support Basic. Please
mn: Та хуучирсан WP Live Chat Support Basic хувилбар дээр ажиллаж байна

en: You can update your plugin <a href='./update-core.php'>here</a> or <a href='./plugins.php'>here</a>.
mn: Та <a href='./update-core.php'>энд</a> эсвэл <a href='./plugins.php'>энд</a> дарж plugin update хийж болно.

en: You can update your plugin <a href='./update-core.php'>here</a>, <a href='./plugins.php'>here</a> or <a href='http://wp-livechat.com/get-updated-version/' target='_BLANK'>here</a>.
mn: Та <a href='./update-core.php'>энд</a>, <a href='./plugins.php'>энд</a> эсвэл <a href='http://wp-livechat.com/get-updated-version/' target='_BLANK'>энд</a> дарж plugin update хийж болно.

en: You must be a chat agent to answer chats
mn: Та төлөөлөгч тохиолдолд л ярианд хариу өгч болно

en: You must be a chat agent to initiate chats
mn: Та төлөөлөгч болсон тохиолдолд л яриа өдөж эхлүүлж болно

en: You're live chat box on your website has been temporarily disabled until the Pro plugin has been updated. This is to ensure a smooth and hassle-free user experience for both yourself and your visitors.
mn: Pro plugin шинэчлэлт хийгдтэл таны вэбсайт дээрх шууд ярилцлагын чат түр зуур хаагдсан байна. Ингэснээр та болон таны вэбсайт зочлогсдыг хялбар, асуудалгүй хэрэглээг бүрдүүлэх юм.

en: You're live chat box on your website has been temporarily disabled until the basic plugin has been updated. This is to ensure a smooth and hassle-free user experience for both yourself and your visitors.
mn: Basic plugin update шинэчлэлт хийгдтэл таны вэбсайт дээрх шууд ярилцлагын чат түр зуур хаагдсан байна. Ингэснээр та болон таны вэбсайт зочлогсдыг хялбар, асуудалгүй хэрэглээг бүрдүүлэх юм.

en: Your Email
mn: Таны Имэйл

en: Your Name
mn: Таны Нэр

en: Your Website
mn: Таны Вэбсайт

en: Your settings have been saved.
mn: Таны тохиргоо хадгалагдлаа.

en: active
mn: идэвхтэй

en: available in the
mn: боломжтой

en: browsing
mn: үзэж байна

en: complete
mn: дууссан

en: deleted
mn: устсан

en: how long it takes for your chat window to pop up
mn: Ярианы цонх нээхэд хэдий хугацаа орох

en: only
mn: зөвхөн

en: pending
mn: хүлээж байна

en: requesting chat
mn: ярилцах хүсэлт илгээж байна

en: see who's online and initiate chats
mn: хэн онлайн байгааг хараад яриагаа өрнүүлж болно.

en: to ensure all functionality is in working order
mn: бүх функцуудыг бүрэн зөв ажиллагааг хангах болно.

en: update to at least version
mn: шинэчилсэн хувилбарыг ашиглаад

en: with your online visitors with the click of a button.
mn: нэг товчуур дээр дараад онлайн зочидтойгоо холбогдож болно.
