wplivechat - en to nb_NO translation catalogue (388 entries)

en:  with the Pro add-on of WP Live Chat Support
nb_NO: Med Pro add-on af WP Live Chat Support

en: (once off payment).
nb_NO: (engangssum)

en: A new chat has been received. Please go the 'Live Chat' page to accept the chat
nb_NO: En ny samtale har blitt mottatt. Vennligst gå til Live-chat siden for å akseptere samtalen.

en: A user's Name and Email Address will be used by default if they are logged in.
nb_NO: En brukers navn og e-post vil bli brukt som standard hvis de er logget inn.

en: A valid API key means that you will be able to get the latest version of the plugin as and when it is released, as well as get access to support should you require it.
nb_NO: En godkjent API nøkkel betyr at du får tilgang til siste versjoner av tillegget når de lanseres.

en: API Key
nb_NO: API nøkkel

en: Accept Chat
nb_NO: Aksepter samtale

en: Action
nb_NO: Handling

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Active Chats
nb_NO: Aktive samtaler

en: Add Agent
nb_NO: Legg til agent

en: Add New Agent
nb_NO: Legg til ny agent

en: Add New Quick Response
nb_NO: Tilføy nytt hurtigsvar

en: Add Quick Responses to your Live Chat
nb_NO: Tilføy hurtigsvar til din live chat.

en: Add as many agents as you need with the
nb_NO: Legg til så mange agenter du ønsker med

en: Add unlimited agents
nb_NO: Legg til ubegrensede agenter

en: Add-ons
nb_NO: Tillegg

en: Admin
nb_NO: Administrator

en: Admin has closed and ended the chat
nb_NO: Administratoren har lukket chatten

en: Advanced Info
nb_NO: Avansert info

en: Agent(s) online
nb_NO: Agent(er) online

en: Agents
nb_NO: Agenter

en: Alert me via email as soon as someone wants to chat
nb_NO: Varsle meg via e-post, så snart noen vil chatte

en: Alert me via email as soon as someone wants to chat (while online only)
nb_NO: Varsle meg via e-post så snart noen ønsker å chatte (når jeg er online)

en: Alert: Someone wants to chat with you on
nb_NO: Advarsel: Noen vil chatte med deg på

en: All
nb_NO: Alle

en: All Quick Responses
nb_NO: Alle hurtigsvar

en: All messages will be encrypted when being sent to and from the user and agent.
nb_NO: Alle meldinger blir kryptert når de sendes til og fra brukeren og agent.

en: Allow any user to make themselves a chat agent
nb_NO: Tillat alle brukere å gjøre de til chat-agenter.

en: Already installed
nb_NO: Allerede installert.

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.</p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Try again</a>
nb_NO: En uforventet HTTP feil skjedde under API forespørselen.</p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Prøv igjen.</a>

en: An account has been created for you while purchasing the plugin. If you have lost your password, please reset it
nb_NO: En konto har blitt opprettet for å betale tillegget. Hvis du har mistet ditt passord, vennligst reset det.

en: An unknown error occurred
nb_NO: En ukjent feil skjedde.

en: Assign Quick Response
nb_NO: Tildel hurtigsvar

en: Attempting to open the chat window... Please be patient.
nb_NO: Forsøker å åpne chat vinduet… Venligst vent.

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Auto Pop-up
nb_NO: Auto pop-up

en: Blocked Visitors
nb_NO: Blokkerte brukere

en: Blocked Visitors - Based on IP Address
nb_NO: Blokkerte besøkende - Basert på IP adresser

en: Blocking a user's IP Address here will hide the chat window from them, preventing them from chatting with you. Each IP Address must be on a new line
nb_NO: Blokkerer en brukers IP-adresse her vil skjule chattevinduet fra dem , og hindre dem fra å chatte med deg. Hver IP-adresse må være på en ny linje

en: Both
nb_NO: Begge

en: Bottom left
nb_NO: I Bunnen til venstre

en: Bottom right
nb_NO: I Bunnen til høyre

en: Browser:
nb_NO: Nettleser:

en: Buy the Pro add-on now (once off payment).
nb_NO: Kjøp Pro-pluginen (engangssum)

en: Buy the Pro add-on now.
nb_NO: Få Pro add-on nå.

en: By checking this, only users that are logged in will be able to chat with you.
nb_NO: Dette betyr at kun innloggede brukere har mulighet til å starte en samtale.

en: Can I use this plugin on my multi-site?
nb_NO: Kan jeg bruke denne på fler sider?

en: Chat Active
nb_NO: Samtale aktiv

en: Chat Agent
nb_NO: Chat agent

en: Chat Agent Online
nb_NO: Chat agent online

en: Chat Agents
nb_NO: Chat agenter

en: Chat Agents Online
nb_NO: Chat agenter online

en: Chat Box
nb_NO: Chatteboks

en: Chat Dashboard
nb_NO: Chat skrivebord

en: Chat Encryption
nb_NO: Chat kryptering

en: Chat Ended - User still browsing
nb_NO: Chat avsluttet - brukeren surfer fortsatt

en: Chat Experience Ratings
nb_NO: Chat rangering

en: Chat Window Settings
nb_NO: Chat vinduinnstillinger

en: Chat answered by another agent
nb_NO: Samtalen ble besvart av en annen agent.

en: Chat box alignment
nb_NO: Chat boks justering

en: Chat box fill color
nb_NO: Chat boks fyll farge

en: Chat box font color
nb_NO: Chat boks skrift farge

en: Chat delay (seconds)
nb_NO: Chat forsinkelser (sekunder)

en: Chat enabled
nb_NO: Chat aktivert

en: Chat has been answered by another agent
nb_NO: Samtalen ble besvart av en annen agent.

en: Chat initiated on:
nb_NO: Samtale startet den:

en: Chat notifications
nb_NO: Chat notifikasjoner

en: Chat notifications will start appearing once visitors send a request.
nb_NO: Chat varslinger vil begynne å vises når besøkende sende en forespørsel.

en: Chat offline. Leave a message
nb_NO: Chat offline. Legg igjen en beskjed.

en: Chat sessions
nb_NO: Samtale sesjoner

en: Chat with
nb_NO: Chat med

en: Chat with us
nb_NO: Chat med oss

en: Checking this will allow any of your users to make themselves a chat agent when editing their profile.
nb_NO: Merking av denne vil gjøre at alle typer brukere kan gjøre seg til chat-agenter.

en: Checking this will allow you to change your status to Online or Offline on the Live Chat page.
nb_NO: Merker du dette vil du kunne endre statusen til Online eller Offline på Live-chat siden.

en: Choose a colour scheme. Only available in the
nb_NO: Velg et fargeskjema. Kun tilgjengelig i

en: Choose a theme
nb_NO: Velg et tema

en: Choose an animation
nb_NO: Velg en animasjon

en: Choose an animation. Only available in the
nb_NO: Velg en animasjon. Kun tilgjengelig i

en: Choose when I want to be online
nb_NO: Velg når jeg ønsker å være online

en: Close Chat Window
nb_NO: Lukk samtalevindu

en: Colour Scheme 1
nb_NO: Fargeskjema 1

en: Colour Scheme 2
nb_NO: Fargeskjema 2

en: Colour Scheme 3
nb_NO: Fargeskjema 3

en: Colour Scheme 4
nb_NO: Fargeskjema 4

en: Colour Scheme 5
nb_NO: Fargeskjema 5

en: Colour Scheme 6
nb_NO: Fargeskjema 6

en: Common issues:
nb_NO: Opplevde problemer:

en: Congratulations
nb_NO: Gratulerer

en: Connecting you to a sales person. Please be patient.
nb_NO: Tilslutter deg til en salgsperson.  Venligst vent.

en: Connecting. Please be patient...
nb_NO: Kobler til. Vennligst vent litt…

en: Contact us
nb_NO: Kontakt oss

en: Contributor
nb_NO: Redaktør

en: Create and send newsletters, automatic post notifications and autoresponders that are modern and beautiful with Nifty Newsletters.
nb_NO: Opprette og sende nyhetsbrev, automatiske legg varslinger og autoresponders som er moderne og vakkert med Nifty nyhetsbrev .

en: Current Users that are Chat Agents
nb_NO: Disse brukerne er chat-agenter

en: Custom. Enter Colour Values Below
nb_NO: Valg. Velg fargevalg under.

en: Date
nb_NO: Dato

en: Dear Pro User
nb_NO: Kjære Pro Bruker

en: Dear User
nb_NO: Kjære bruker

en: Delete History
nb_NO: Slett historikk

en: Disable this to enable anonymity for your visitors
nb_NO: Deaktiver denne for å aktivere anonymitet for dine besøkende

en: Disable this to mute the sound that is played when a new chat message is received
nb_NO: Deaktiver denne hvis du vil slå av lyden når en ny melding mottas.

en: Disabling this will mean that the Chat Box will not be displayed on mobile devices. (Smartphones and Tablets)
nb_NO: Dette gjør at din chat vil synes på mobile enheter (Mobiler og nettbrett)

en: Display name and avatar in chat
nb_NO: Vis navn og avatar i samtale

en: Display the agent and user name above each message in the chat window.
nb_NO: Vis agenten og bruernavn over hver beskjed i chattevindu

en: Do I have to be logged into the dashboard to chat with visitors?
nb_NO: Må jeg være logget inn i dashbordet for å chatte med besøkende ?

en: Do not allow users to send offline messages
nb_NO: Slå av mulighet for brukere til å sende offline beskjeder

en: Do not show the chat window on the following pages. Leave blank to show on all. (Use comma-separated Page ID's)
nb_NO: Ikke vis samtalevindu på følgende sider. Forlat blankt for å vise på alle.

en: Do you have a mobile app?
nb_NO: Har dere mobilapp?

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Documentation:
nb_NO: Dokumentasjon:

en: Download Chat History
nb_NO: Last ned samtalehistorikk

en: Edit Quick Response
nb_NO: Rediger hurtigsvar

en: Edit these text fields using the
nb_NO: Rediger disse tekstfeltene ved hjelp av

en: Editor
nb_NO: Redaktør

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email Address
nb_NO: E-post adresse

en: Email address where offline messages are delivered to. Use comma separated email addresses to send to more than one email address
nb_NO: E-mail adressen offline-meldinger skal sendes til. Bruk komma for fler adresser.

en: Enable Encryption
nb_NO: Slå på kryptering

en: Enable On Mobile Devices
nb_NO: Aktiver på mobilenheter

en: Encrypt your chat messages in the
nb_NO: Krypter dine samtaler med

en: Encryption
nb_NO: Kryptering

en: End chat
nb_NO: Avslutt chat

en: Enter each IP Address you would like to block on a new line
nb_NO: Skriv inn hver IP-adresse du ønsker å blokkere på en ny linje

en: Error Log
nb_NO: Feillog

en: Exclude chat window on the following pages
nb_NO: Ekskluder chat-vinduet på følgende sider

en: Exclude chat window on the following pages:
nb_NO: Ekskluder samtalevindu på følgende sider

en: Expand the chat box automatically (prompts the user to enter their name and email address).
nb_NO: Utvid chatboksen automatisk (ber brukeren om å taste inn deres navn og e-post-addresse).

en: Experiencing issues?
nb_NO: Opplever du problemer ?

en: Extensions
nb_NO: Utvidelser

en: Fade In
nb_NO: Fade inn

en: Feedback
nb_NO: Tilbakemelding

en: Find out more.
nb_NO: Finn ut mer

en: First Section Text
nb_NO: Første tekst seksjon

en: First section text
nb_NO: Første tekst seksjon

en: Free
nb_NO: Graits

en: Free version
nb_NO: Graitsversjonen

en: Friend recommendation
nb_NO: Anbefal av en venn

en: From
nb_NO: Fra

en: General Settings
nb_NO: Generelle innstillinger

en: Get Pro Add-on to accept more chats
nb_NO: Få Pro add-on for å akseptere flere chats

en: Get offline messages with the
nb_NO: Få offline meldinger med

en: Get this Plugin
nb_NO: Få dette tillegget

en: Get this extension
nb_NO: Få dette tillegget

en: Getting started? Read through some of these articles to help you along your way.
nb_NO: Er du klar? Les gjennom noen av disse artiklene for å hjelpe deg langs veien .

en: Google or other search Engine
nb_NO: Google eller andre søkemotorer

en: Guest
nb_NO: Gjest

en: Hello. Please input your details so that I may help you.
nb_NO: Hallo. Vennligst skriv din informasjon slik at jeg kan hjelpe deg.

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Hide Chat
nb_NO: Skjul chat

en: Hides chat for 24hrs when user clicks X
nb_NO: Skjuler chat i 24 timer når brukeren klikker X

en: History
nb_NO: Historikk

en: How did you find us?
nb_NO: Hvordan fant du oss?

en: How do I check for JavaScript errors on my site?
nb_NO: Hvordan sjekker jeg for JavaScript feil på min side?

en: How do I disable APC Object Cache?
nb_NO: Hvordan deaktiverer jeg APC Object Cache?

en: How long it takes for your chat window to pop up
nb_NO: Tiden det tar før samtalevinduet skal dukke opp

en: I'm not getting any notifications of a new chat
nb_NO: Jeg får ikke noen varsel om en ny samtale

en: I'm using a localization plugin
nb_NO: Jeg bruker et lokaliserings tillegg.

en: IP Address not recorded
nb_NO: IP adresse ikke logget

en: IP Address:
nb_NO: IP adresse:

en: If there are no chat agents online, the chat will show as offline
nb_NO: Hvis det ikke er noen chat agenter online, vil chatten vises som offline.

en: If you are having difficulty updating the plugin, please contact
nb_NO: Hvis du har problemer med å oppdatere plugin, kan du kontakte

en: If you feel you are getting this message in error, please try refreshing the page.
nb_NO: Hvis du får denne feilmeldingen ved en feil, vennligst prøv igjen.

en: Include chat window on the following pages
nb_NO: Inkluder chatte vinduet på de følgende sidene

en: Include chat window on the following pages:
nb_NO: Inkluder samtalevindu på følgende sider:

en: Incoming Chat
nb_NO: Innkommende samtale

en: Initiate Chat
nb_NO: Start samtale

en: Initiate Chats
nb_NO: starte samtaler

en: Input Field Replacement Text
nb_NO: Tekstfelt erstattningstekst

en: Intro Text
nb_NO: Introtekst

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Live Chat
nb_NO: Live chat

en: Log in
nb_NO: Logg inn

en: Main Settings
nb_NO: Hovedinnstillinger

en: Make this user a chat agent
nb_NO: Gjør denne brukeren til en chat agent

en: Message
nb_NO: Melding

en: Messages only show when I refresh the chat window
nb_NO: Meldinger vises bare når jeg oppdaterer samatalevinduet

en: Minimize Chat Window
nb_NO: Minimer samtalevindu

en: Minimum System Requirements
nb_NO: Minstekrav til systemet

en: Missed Chats
nb_NO: Tapte samtaler

en: Multiple Chats
nb_NO: aksepter og behandle flere samtaler

en: Name
nb_NO: Navn

en: Name
nb_NO: Navn

en: New
nb_NO: Ny

en: New Quick Response
nb_NO: Nytt hurtigsvar

en: New chat received
nb_NO: Ny samtale mottatt!

en: Nifty Newsletters
nb_NO: Nifty Nyhetsbrev

en: No
nb_NO: Nei

en: No Animation
nb_NO: Ingen animasjon

en: No Quick Responses found
nb_NO: Ingen hurtig svarfunnet

en: No Quick Responses found in the Trash
nb_NO: Ingen hurtigsvar funnet i søppelkurv

en: No chat sessions available at the moment
nb_NO: Ingen chat sesjoner tilgengelig for øyeblikket.

en: No chats available at the moment
nb_NO: Ingen chats tilgengelige for øyeblikket

en: No visitors on-line at the moment
nb_NO: Ingen besøkende online for øyeblikket

en: Offline Chat Box Title
nb_NO: Offline chatteboks tittel

en: Offline Messages
nb_NO: Offline meldinger

en: Offline Text Fields
nb_NO: Offline tekstfelter

en: Offline text
nb_NO: Offline tekst

en: Once enabled, all messages sent will be encrypted. This cannot be undone.
nb_NO: Når den er aktivert , vil alle meldinger som sendes kryptert. Dette kan ikke angres.

en: Online
nb_NO: Pålogget

en: Only show the chat window to users that are logged in
nb_NO: Vis kun chat for brukere som er innlogget.

en: Open Chat
nb_NO: Åpne samtale

en: Open Chat Window
nb_NO: Åpne samtalevindu

en: Origin
nb_NO: Region

en: Other
nb_NO: Andre

en: Other text
nb_NO: Annen tekst

en: Paid
nb_NO: Betalt

en: Password
nb_NO: Passord

en: Picture
nb_NO: Bilde

en: Play a sound when a new message is received
nb_NO: Spill en lyd når en ny melding mottas

en: Please Explain
nb_NO: Venligst forklar

en: Please click 'Start Chat' to initiate a chat with an agent
nb_NO: Vennligst klikk 'Start samtale' for å starte en chat med en agent

en: Please click \'Start Chat\' to initiate a chat with an agent
nb_NO: Vennligst klikk Start samtale for å opprette samtale med en agent.

en: Please contact the administrator of this website to change this.
nb_NO: Vennligst kontakt administrator for å endre dette.

en: Please enter a valid API key on the 'Live Chat' -> 'Settings' page. Failing to do this will result in you no longer receiving updates for this plugin.
nb_NO: Vennlist legg inn en valid API nøkkel på Live Chat -> Settings.

en: Please note: This window must be open in order to receive new chat notifications.
nb_NO: Venligst bemerk: Dette vinduet må være åpent for at vi skal kunne motta nye chat varslinger.

en: Please update to the latest version of WP Live Chat Support Pro
nb_NO: Vennligst oppdater til siste versjon av WP Live Chat Support Pro

en: Please update to the latest version of WP Live Chat Support Pro to start recording any offline messages.
nb_NO: Oppdater til den nyeste versjonen av WP Live Chat Support Pro for å starte innspillingen noen offline meldinger .

en: Press ENTER to send your message
nb_NO: Trykk på ENTER for å sende din melding

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Price:
nb_NO: Pris:

en: Pro add-on
nb_NO: Pro Add-on

en: Pro version
nb_NO: Proversjonen

en: Pro version for only $19.95 once off.
nb_NO: Pro versjon for kun $19.95 engangssum.

en: Pro version only
nb_NO: Kun tilgjengelig i pro-versjonen.

en: Provide Instant Live Chat Support!
nb_NO: Tilby umiddelbar Live chat support!

en: Questions?
nb_NO: Spørsmål?

en: Quick Response
nb_NO: Hurtigsvar

en: Quick Responses
nb_NO: Hurtigsvar

en: Quick Responses for WP Live Chat Support Pro
nb_NO: Hurtigsvar til WP Live Chat Support Pro

en: Rating Unavailable
nb_NO: Rangering utilgjengelig

en: Reactivate Chat Section Text
nb_NO: Reaktiver chat tekst seskjon

en: Reactivate chat section text
nb_NO: Reaktiver chat seksjon tekst

en: Reactivating your previous chat...
nb_NO: Reaktiverer din tidligere chat…

en: Recomended Size 250px x 40px
nb_NO: Anbefalt størrelse: 250x40

en: Recomended Size 40px x 40px
nb_NO: Anbefalt størrelse: 40x40.

en: Record a visitor's IP Address
nb_NO: Logg en besøkendes IP adresse

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Remove Image
nb_NO: Fjern bilde

en: Remove Logo
nb_NO: Fjern logo

en: Require Name And Email
nb_NO: Påkrev Navn og E-post

en: Returning
nb_NO: Returnerer

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Save Settings
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Search Quick Responses
nb_NO: Søk i hurtigsvar

en: Search Term
nb_NO: Søkeord

en: Second Section Text
nb_NO: Andre tekst seskjon

en: Second section text
nb_NO: Andre tekst seksjon

en: Select
nb_NO: Velg

en: Send Feedback
nb_NO: Send tilbakemelding

en: Send message
nb_NO: Send melding

en: Sending Method
nb_NO: Sendingsmetode

en: Sending message...
nb_NO: Sender melding…

en: Settings
nb_NO: Instillinger

en: Should you wish to add a user that has a role less than 'Author', please go to the <a href='./users.php'>Users</a> page, select the relevant user, click Edit and scroll to the bottom of the page and enable the 'Chat Agent' checkbox.
nb_NO: Skulle du ønske å legge til en bruker som har en rolle under ‘ Forfatter ‘ , kan du gå til <a href=‘./users.php’> Brukere </a> siden velger den aktuelle brukeren , klikker du på Rediger og bla til nederst på siden og aktivere « Chat Agent « boksen .

en: Show the chat window on the following pages. Leave blank to show on all. (Use comma-separated Page ID's)
nb_NO: Vis samtalevinduet på følgende sider. Forlat blankt for å vise på alle. (Bruk komma på side IDer)

en: Site Info
nb_NO: Sidenfo

en: Skip
nb_NO: Hopp over

en: Slide From The Side
nb_NO: Slide fra siden

en: Slide Up
nb_NO: Slide opp

en: Sola Support Tickets
nb_NO: Sola supportsaker

en: Someone wants to chat with you on your website
nb_NO: Det er noen som vil chatte med deg på din nettside

en: Start Chat
nb_NO: Start samtale

en: Start Live Chat
nb_NO: Start samtale

en: Start live chat
nb_NO: Start samtale

en: Statistics
nb_NO: Statistikk

en: Still need help? Use one of these links below.
nb_NO: Trenger du fremdeles hjelp? Prøv en av lenkene under.

en: Styling
nb_NO: Stil

en: Submit
nb_NO: Send

en: Subscriber
nb_NO: Abbonent

en: Suggested Plugins
nb_NO: Foreslåtte utvidelser

en: Supplimentary Plugins
nb_NO: Supplement tillegg

en: Support forum
nb_NO: Supportforum

en: Thank You for your feedback!
nb_NO: Takk for din tilbakemelding!

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">WP Live Chat Support</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
nb_NO: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">WP Live Chat Support</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">ranger oss</a> på <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>

en: Thank you for your feedback. We will be in touch soon
nb_NO: Takk for din tilbakemelding. Vi vil kontakte deg.

en: Thank you for your message. We will be in contact soon.
nb_NO: Takk for din tilbakemelding. Vi vil kontakte deg.

en: The chat box doesnt show up
nb_NO: Samtalevinduet dukker ikke opp

en: The chat window disappears when I logout or go offline
nb_NO: Chat-vinduet forsvinner når jeg logger ut eller går offline

en: The chat window never goes offline
nb_NO: Samtalevinduet går aldri offline

en: The chat window will be hidden when it is offline. Users will not be able to send offline messages to you
nb_NO: Chatten vil bli skjult når den er offline og brukere kan ikke sende offline-melding til deg.

en: The easiest to use Help Desk & Support Ticket plugin. Create a support help desk quickly and easily with Sola Support Tickets.
nb_NO: Den enkleste å bruke Help Desk & Support Ticket plugin. Lag en support help desk raskt og enkelt med Sola Brukerstøtte

en: The live chat box has automatically been enabled on your website.
nb_NO: Live chat-boksen er automatisk aktivert på ditt nettsted.

en: Theme 1
nb_NO: Tema1

en: Theme 2
nb_NO: Tema2

en: Theme 3
nb_NO: Tema3

en: Theme 4
nb_NO: Tema4

en: Theme 5
nb_NO: Tema5

en: Theme 6
nb_NO: Tema6

en: There is No Answer. Please Try Again Later
nb_NO: Ingen svar. Venligst prøv igjen senere.

en: There was a problem sending your feedback. Please log your feedback on
nb_NO: Det var et problem med å sende din tilbakemelding. Notér venligst din tilbakemelding på

en: This API key is
nb_NO: Denne API nøkkelen er

en: This chat has already been answered. Please close the chat window
nb_NO: Chatten er allerede besvart. Venligst lukk chat vinduet.

en: This chat is active
nb_NO: Denne samtalen er aktiv

en: This is the text that will show in place of the Name And Email fields
nb_NO: Denne teksten vil synes der Navn og e-post legges inn.

en: This option is only available in the
nb_NO: Velg en animasjon. Kun tilgjengelig i

en: This text is shown above the user chat input field
nb_NO: Denne teksten vises over brukeren chat inntastingsfeltet

en: Time
nb_NO: Tid

en: Timestamp
nb_NO: Tidsintervall

en: Troubleshooting
nb_NO: Feilsøking

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: Upload Image
nb_NO: Last opp bilde

en: Upload Logo
nb_NO: Last opp logo

en: Use Logged In User Details
nb_NO: Bruk innloggede brukerdetaljer

en: Use our server to host your chat server.
nb_NO: Bruk vår server til å hoste din chat-server.

en: User chat welcome
nb_NO: Bruker chat velkommen

en: User has closed and ended the chat
nb_NO: Brukeren har lukket chatten

en: User has maximized the chat window
nb_NO: Brukeren har maksimert chat vinduet

en: User has minimized the chat window
nb_NO: Brukeren har minimert chat vinduet

en: User has opened the chat window
nb_NO: Brukeren har åpnet chat vinduet

en: User is browsing but doesn't want to chat
nb_NO: Brukeren surfer, men vil ikke chatte

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Users will have to enter their Name and Email Address when starting a chat
nb_NO: Brukere må skrive inn sitt navn og E-post adresse for å starte samtale.

en: Version 5
nb_NO: Versjon 5

en: Version 5.0.1
nb_NO: Versjon 5.0.1

en: View Chat History
nb_NO: Vis samtalehistorikk

en: View Quick Responses
nb_NO: Vis hurtigsvar

en: Visit our troubleshooting section.
nb_NO: Besøk vår feilsøkingsside

en: Visitor
nb_NO: Besøkende

en: Visitors on site
nb_NO: Besøkende på siden

en: Visitors online
nb_NO: Besøkende online

en: WP Live Chat History
nb_NO: WP Live chat historikk

en: WP Live Chat Missed Chats
nb_NO: WP Live chat tapte samtaler

en: WP Live Chat Offline Messages
nb_NO: WP Live Chat offline meldinger

en: WP Live Chat Support
nb_NO: Via WP Live Chat Support

en: WP Live Chat Support  has a diverse and wide range of features which may, from time to time, run into conflicts with the thousands of themes and other plugins on the market.
nb_NO: WP Live Chat Support har et variert og bredt spekter av funksjoner som kan, fra tid til annen , kjøre inn i konflikter med de tusenvis av temaer og andre plugins på markedet.

en: WP Live Chat Support - Offline Message from
nb_NO: WP Live Chat Support - Offline meldingsskjema

en: WP Live Chat Support Pro requires WP Live Chat Support to function. You can download the latest copy from
nb_NO: WPLive Chat Support Pro krever WP Live Chat Support for å fungere. Du kan laste ned den nyeste kopien fra

en: WP Live Chat Support Settings
nb_NO: WP Live Chat Support innstillinger

en: WP Live Chat Support is a product of
nb_NO: WP Live Chat Support er et produkt av

en: WPLC: Safe mode is enabled on this server. You may experience issues while using WP Live Chat Support as a result of this. Please contact your host to get safe mode disabled.
nb_NO: WPLC : Sikker modus er aktivert på denne serveren . Det kan oppstå problemer når du bruker WP Live Chat Support som følge av dette. Ta kontakt med verten for å bli sikker modus deaktivert.

en: WPLC: set_time_limit() is not enabled on this server. You may experience issues while using WP Live Chat Support as a result of this. Please get in contact your host to get this function enabled.
nb_NO: WPLC : set_time_limit ( ) er ikke aktivert på denne serveren . Det kan oppstå problemer når du bruker WP Live Chat Support som følge av dette. Vennligst ta kontakt med verten for å få denne funksjonen aktivert.

en: We are currently offline. Please leave a message and we'll get back to you shortly.
nb_NO: Vi er for øyeblikket frakoblet. Vennligst legg igjen en beskjed og vi vil komme tilbake til deg snart.

en: We'd love to hear your comments and/or suggestions
nb_NO: Kom med dine kommentarer og / eller dine forslag.

en: Welcome to
nb_NO: Velkommen til

en: Welcome. How may I help you?
nb_NO: Velkommen. Hvordan kan jeg hjelpe deg?

en: What are Quick Responses?
nb_NO: Hva er hurtigsvar?

en: What is this?
nb_NO: Hva er dette?

en: With the Pro add-on of WP Live Chat Support, you can
nb_NO: Med Pro add-on af WP Live Chat Support, kan du

en: WordPress.org plugin repository
nb_NO: WordPress.org plugin arkiv

en: Yes
nb_NO: Ja

en: You are currently accepting chats
nb_NO: Du aksepterer for øyeblikket samtaler

en: You are not a chat agent. Please make yourself a chat agent before trying to chat to visitors
nb_NO: Du er ikke en chat agent. Vennligst gjør deg selvtil chat-agent før du prøver å snakke med besøkende

en: You are not accepting chats
nb_NO: Du aksepterer ikke samtaler

en: You are now accepting live chat requests on your site.
nb_NO: Du har nå akseptert live-chat forespørsler på din side

en: You are using an outdated version of <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>.
nb_NO: Du bruker en gammel versjon av <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>. Oppdater

en: You are using an outdated version of <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>. Please
nb_NO: Du bruker en gammel versjon av <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>. Oppdater

en: You are using an outdated version of WP Live Chat Support Basic. Please
nb_NO: Du bruker en  utdatert versjon av WP Live Chat Support Basic.

en: You are using an outdated version of WP Live Chat Support Basic. Please update your plugin to allow for animations to function
nb_NO: Du bruker en utdatert versjon av WP Live Chat Support Basic. Vennligst oppdater din plugin for å tillate animasjoner.

en: You can obtain a copy of your API key
nb_NO: Du kan få en kopi av din API nøkkel

en: You can update your plugin <a href='./update-core.php'>here</a> or <a href='./plugins.php'>here</a>.
nb_NO: Du kan oppdatere ditt plugin <a href='./update-core.php'>her</a> eller <a href='./plugins.php'>here</a>.

en: You can update your plugin <a href='./update-core.php'>here</a>, <a href='./plugins.php'>here</a> or <a href='http://wp-livechat.com/get-updated-version/' target='_BLANK'>here</a>.
nb_NO: Du kan oppdatere din plugin <a href='./update-core.php'>here</a>, <a href='./plugins.php'>here</a> eller <a href='http://wp-livechat.com/get-updated-version/' target='_BLANK'>her</a>.

en: You have an incoming chat.
nb_NO: Du har en innkommende samtale

en: You have not missed any chat requests.
nb_NO: Du har ikke gått glipp av noen chat forespørsler.

en: You have not received any offline messages.
nb_NO: Du har ikke mottatt noen offline-meldinger

en: You may <a href='?page=wplivechat-menu-settings' target='_BLANK'>modify your chat box settings here.
nb_NO: Du bør <a href='?page=wplivechat-menu-settings' target='_BLANK'>endre dine chat-boks innstillinger her

en: You must be a chat agent to answer chats
nb_NO: Du må være en chat agent for å kunne besvare samtaler.

en: You must be a chat agent to initiate chats
nb_NO: Du må  være en chat agent for å starte samtaler

en: You will only be able to edit the strings shown in the chat window of the code now. <br/> This has been done to accommodate as many localization plugins as possible. <br/> For more information on how to change these strings, please consult the
nb_NO: Du vil bare være i stand til å redigere strengene som vises i chat-vinduet av koden nå . <br/> Dette er gjort for å få plass til så mange lokaliserings plugins som mulig. <br/> For mer informasjon om hvordan du endrer disse strengene , ta kontakt med

en: You're live chat box on your website has been temporarily disabled until the Pro plugin has been updated. This is to ensure a smooth and hassle-free user experience for both yourself and your visitors.
nb_NO: Din live chat boks på din hjemmeside er midlertidig deaktiveret inntil Pro plugin blir oppdateret. Dette er for å sikre en smidig og problemfri brukeropplevelse for både deg selv og dine gjester.

en: You're live chat box on your website has been temporarily disabled until the basic plugin has been updated. This is to ensure a smooth and hassle-free user experience for both yourself and your visitors.
nb_NO: Din live chat boks på din hjemmeside er midlertidigt deaktivert, inntil Basic plugin blir opdateret. Dette er for å sikre en smidig og problemfri brukeropplevelse for både deg selv og dine gjester.

en: Your Email
nb_NO: Din e-post

en: Your Name
nb_NO: Ditt navn

en: Your Website
nb_NO: Din hjemmeside

en: Your settings have been saved.
nb_NO: Dine innstillinger er lagret.

en: Your user role does not allow you to make yourself a chat agent.
nb_NO: Din brukerrolle aksepterer ikke at du gjør deg til chat-agent.

en: accept and handle multiple chats.
nb_NO: aksepter og behandle flere samtaler

en: active
nb_NO: aktiv

en: are only available in the WP Live Chat Support Chat Experience Ratings add-on
nb_NO: er kun tilgjengelig i WP Live Chat Support Chat Experience Ratings add-on

en: available in the
nb_NO: tilgjengelige i

en: browsing
nb_NO: surfer

en: complete
nb_NO: ferdig

en: deleted
nb_NO: slettet

en: documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: here
nb_NO: her

en: initiate chats
nb_NO: starte samtaler

en: invalid
nb_NO: feil

en: only
nb_NO: kun

en: pending
nb_NO: venter

en: requesting chat
nb_NO: Ber om å chatte

en: see who's online and initiate chats
nb_NO:  se hvem som er online og starte chats

en: to ensure all functionality is in working order
nb_NO: for å forsikre at alle funksjoner virker ordentlig.

en: to ensure everything is working correctly.
nb_NO: for å forsikre at alle funksjoner virker ordentlig.

en: type here...
nb_NO: skriv her…

en: update to at least version
nb_NO: venligst til den nyeste version

en: user
nb_NO: bruker

en: valid
nb_NO: godkjent

en: with your online visitors with the click of a button.
nb_NO: med dine besøkende med et klikk på en knapp
